Najlepsze biuro podróży, wyjazdy letnie i zimowe
Corazziego 4 Warszawa mazowieckie 00-087 Polska

OFERTA DLA SZKÓŁ

sbaner-oferta-dla-szkol

 • Wspaniałości Paryża + Disneyland

  wieza eiffel    Zapraszamy do Paryża. Oferujemy możliwość poznania miasta, podążać będziemy śladami wielkich Polaków, a dla
      uczących się języka francuskiego stworzymy okazję do praktycznego sprawdzenia swoich językowych umiejętności.
      W tym programie kładziemy nacisk na dobre poznanie Paryża - historii miasta, zabytków oraz muzeów.

  więcej...
 • Południowa Szwecja i Dania

  Dania Kopenhaga - syrenka

  Zapraszamy do przepięknego regionu Skania w południowej Szwecji oraz niezwykłej Kopenhagi, stolicy i największego miasta Królestwa Danii. Moc atrakcji i przepiękne krajobrazy czekają aby je odkryć. Będziecie mieli możliwość zwiedzenia najważniejszych miast oraz przejazdu niezwykłym mosto-tunelem Oresund, który jest najdłuższym mostem na świecie łączącym dwa państwa.

  więcej...
 • W Królestwie Karola IV - Złota Praga

  Czechy-Praga-most

  Zapraszamy na wycieczki szkolne do Czech. Któż z nas nie słyszał o dzielnym wojaku Szwejku, knedliczkach i Złotej Uliczce? Któż z nas nie marzył o spacerze Mostem Karola, leniwych wędrówkach Małą Straną, czy zwiedzaniu Hradczan? Zapraszamy naszych Młodych Podróżników do Pragi. Gwarantujemy, że wycieczka na długo zapadnie Wam w pamięci.

   

  więcej...
 • Wiedeń "Nad pięknym modrym Dunajem..."

  Austria-schonbrunn-park-vienna

  Wiedeń to nie tylko stolica Austrii, niewielkiego kraju w Europie, to przede wszystkim miasto znamienitych kompozytorów z rodziny Straussów, królestwo przepysznego baroku i oryginalnej secesji. A gdy zmęczą Ciebie, Młody Podróżniku, zabytki Wiednia, gdy zechcesz odpocząć i pobawić się - park rozrywki "Prater" jest do Twojej dyspozycji.

  więcej...
 • Londyn tętniący życiem

  Wlk.Bryt-london-bridge

  Londyn poza tym, że jest stolicą Wielkiej Brytanii, spokojnie może zostać określony mianem stolicy świata - stanowi zlepek praktycznie wszystkich kultur globu. Miasto przyciąga liczne rzesze odwiedzających za sprawą wielu atrakcji: zasobów zieleni, które pozwalają na relaks, miejsc rozrywki oraz światowej klasy zabytkow. Wizyta w Greenwich, przez które przebiega południk zerowy daje niepowtarzalną okazję żeby równocześnie stanąć na półkuli wschodniej i zachodniej.

  więcej...
 • Praga, Morawski Kras i Wiedeń

  Czechy-moravsky-kras-macocha-nahled

  Zapraszamy naszych Młodych Podróżników do urokliwej Pragi, pełnej atrakcji i stanowiącej wstęp do dalszej podróży w kierunku Morawskiego Krasu należącego do najwspanialszego regionu krasowego w środkowej Europie. Naszą wędrówkę zwieńczy zwiedzanie Wiednia z tradycyjnym Starym Miastem, które jest uznawane za najpiękniejsze w Europie.

   

  więcej...
 • Alzacja, kraina średniowiecznych miasteczek

  Francja-alzacja-zielonaAlzacja ze swoim naturalnym urokiem, sielską atmosferą średniowiecznych miasteczek oraz mnóstwem atrakcji zachęca do podróżowania i wypoczynku na łonie natury.

   

  więcej...
 • Budapeszt i Zakole Dunaju

  Wegry-parlament

  Wizyta w krainie Madziarów będzie czymś niezapomnianym. Na uczestników czeka ogrom atrakcji, wizyta w przepięknym Parlamencie czy w Wielkiej Hali Targowej skupiającej produkty i wyroby tzw. Hungaricum oraz dającej możliwość skosztowania lokalnych przysmaków takich jak salami czy tradycyjne placki Langos. Dodatkowych wrażeń dostarczy z pewnością niezapomniany widok z Dunaju podczas wieczornego rejsu statkiem.

   

  więcej...
 • Kotlina Kłodzka

  Dolina Kłodzka-fort donjon

  W programie m.in.: zwiedzanie podziemnego miasta z II wojny światowej, rajd podziemną trasą ekstremalną, wyprawy w góry Szczeliniec Wielki, Błędne Skały, świat podziemnych miast i kopalni, zwiedzanie Wrocławia.

   

   

  więcej...
 • Metropolie-Niemiec

  Niemcy-brama-brandenburska

  Zapraszamy do zwiedzenia Berlina i Poczdamu z ich sztandarowymi obiektami. Berlin zachęca jego licznymi atrakcjami, takimi jak: Brama Brandenburska, Pariser Platz, Parlament, Potsdamer Platz, Kaiser-Wilhelm-Gedächtniskirche, Schloss Charlottenburg, Muzeum Pergamońskie oraz wieloma innymi. Z kolei w Poczdamie nie można przegapić wizyty w Pałacu Sanssouci i Cecilienhof.

   

  więcej...
 • Pieniny - Zalew Czorsztyński

  Pieniny-trzy korony

  Pieniny są jednym z najatrakcyjniejszych regionów turystycznych w Polsce. Co więcej w porównaniu z sąsiednimi regionami mają również bardzo korzystny klimat. Zapraszamy zatem na niezwykłą przygodę pośród górskiego krajobrazu. Ciekawych wrażeń dostarczy napewno wjazd na Palenicę czy spływ tratwami Przełomem Dunajca.

   

  więcej...
 • Poznajemy Paryż i Burgundię

  Francja-zielona-Burgundia

  Zapraszamy do zwiedzania Paryża oraz do odkrycia przepięknej Burgundii, słynącej nie tylko z musztardy lecz także z czarnej porzeczki i przepięknie zachowanej średniowiecznej architektury.

   

   

  więcej...
 • Mazurska Przygoda

  Mazury-mikolajki

  W programie m.in.: wizyta w parku dzikich zwierząt, zabawy w parku wodnym Tropikana, rejs statkiem po mazurskich jeziorach, aktywność na świeżym powietrzu w osadzie Galindów, spływ kajakowy oraz szaleństwa w parku linowym.

   

   

  więcej...
 • Trójmiasto

  Trojmiasto

  W programie m.in.: najciekawsze zabytki i atrakcje Gdańska, Gdyni oraz Sopotu, spacer po sopockim molo, wizyta we Fromborku.

   

   

  więcej...
 • Wilno, Kowno, Troki

  Litwa-zamek troki

  Wilno, stolica Litwy, to malownicze miasto położone nad Wilią i Neris. Tutejsze stare miasto należy do najpiękniejszych w Europie Wschodniej. Troki jako jedno z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc na Litwie, to niewielka miejscowość kryjąca w sobie bogactwo historycznych pamiątek, na czele ze średniowiecznym zamkiem położonym na środku jeziora.

   

   

  więcej...
 • "Litwo, ojczyzno moja..."

  Litwa-wilno

  Wilno, stolica Litwy, to malownicze miasto położone nad Wilią i Neris. Tutejsze stare miasto należy do najpiękniejszych w Europie Wschodniej. Troki jako jedno z najciekawszych i najbardziej atrakcyjnych turystycznie miejsc na Litwie, to niewielka miejscowość kryjąca w sobie bogactwo historycznych pamiątek, na czele ze średniowiecznym zamkiem położonym na środku jeziora.

   

   

  więcej...

Nasza grupa: