Najlepsze biuro podróży, wyjazdy letnie i zimowe
Corazziego 4 Warszawa mazowieckie 00-087 Polska

GALERIA

baner-galeria

 • Szlakiem Wielkich Polaków

  W maju 2009r. grupa 40 młodych osób z podwarszawskiego gimnazjum pojechała wraz z biurem Invitatio na trzydniową wycieczkę " Szlakiem Wielkich Polaków " na Litwę.
  Dla naszych podróżników zaplanowaliśmy: rejs stateczkiem po Niemnie (na odcinku z Druskiennik do Liszkowa), całodniowe zwiedzanie Wilna oraz zabawa edukacyjna z nagrodami, zwiedzanie zamku w Trokach i poczęstunek w karaimskiej restauracji oraz zwiedzanie Kowna.
  Tematyka wycieczki koncentrowała się wokół znaczących dla polskiej kultury i dziedzictwa narodowego postaci. Uczniowie bawiąc się i odpoczywając poznawali dorobek duchowy i materialny wielu pokoleń Polaków, a poprzez zadania edukacyjne opracowane przez nauczycieli utrwalali zdobytą w ten sposób wiedzę.

  Program wycieczki szkolnej "Litwa - Szlakiem Wielkich Polaków" dostępny jest w B.U.T. Invitatio

  więcej...
 • Rzym
  wycieczka-rzym1

  Od wielu lat organizujemy wyjazdy i wycieczki do Włoch. Wszystkie drogi prowadzą i tak do Rzymu, więc nie sposób ominąć tego miasta w naszych marszrutach. A dla nas - Polaków - Rzym nieodłącznie kojarzy się z osobą Jana Pawła II.
  Zapraszamy Państwa do obejrzenia krótkiej migawki zdjęć z Rzymu. Mamy nadzieję, że niedługo spotkamy się wspólnie pod pomnikiem Marka Aureliusza, by na własne oczy przekonać się o antycznej potędze Rzymu i oczami wyobraźni dostrzec wielką spuściznę, którą po nim odziedziczył nasz kontynent.

  więcej...
 • Narty w Dolomitach
  narty-w-dolomitach

  Od kilkunastu lat organizujemy narciarskie wyjazdy do Włoch, gdyż narty w Dolomitach to nasza specjalność. Dokładamy starań, by każdy z wyjazdów był dla Państwa niezapomnianym przeżyciem. Uroki gór doceniają turyści z całego świata, o czym świadczy stale wzrastająca popularność Dolomitów, a pozytywne wrażenia z pobytu potęguje doskonała infrastruktura (setki nowoczesnych wyciągów, wzorowe utrzymanie tras, bogata siatka połączeń skibusowych) oraz wysoki poziom świadczonych usług. Miło jest nam poinformować naszych Turystów, że Dolomity - najsłynniejsze i najbardziej urokliwe góry świata, 26 czerwca 2009r. zostały wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO.

  Dziękujemy naszym dotychczasowym Turystom za wspólne miłe chwile.

  więcej...
 • Sylwester w Dolomitach edycja 2008-2009
  sylwester-w-dolomitach  Sylwester na nartach w Dolomitach, edycja 2008-2009 za nami. Świetna pogoda, idealne wręcz warunki narciarskie (ogrom śniegu oraz słońce), a "po nartach" szereg ciekawych imprez takich jak: wieczorki karaoke, gimnastyka pod opieką instruktora odnowy biologicznej, brydż, wreszcie szałowa zabawa sylwestrowa przy dzwiękach muzyki prezentowanej przez DJ-a... mamy co wspominać;)
  więcej...

Nasza grupa: