Najlepsze biuro podróży, wyjazdy letnie i zimowe
Corazziego 4 Warszawa mazowieckie 00-087 Polska

PRZEWODNIK PO REGIONACH TURYSTYCZNYCH

banery-przewodnik

Opis regionu

Słynna Madonna di Campiglio leży na wysokości 1550 m n.p.m. w Val Rendena u stóp Cima Brenta 3150 m n.p.m. i jest perłą Dolomitów Brenta. Madonna to jedna z TOP stacji we włoskich Alpach.

Jest tu wszystko, co potrzebne jest narciarzom o różnym stopniu zaawansowania. W pobliskim Pinzolo znajduje się nieduży ośrodek narciarski połączony w sezonie z Madonną bezpłatnym skibusem. Natomiast główną atrakcją jest pucharowa trasa zjazdowa FIS o nazwie "3-Tre". Snowpark dla amatorów snowboardu z halfpipe i trasą do slalomu równoległego. Możliwość jazdy poza trasami z przewodnikiem.Madonna w systemie Skirama Dolomiti, połączona jest z trasami i wyciągami w Marillevie i Folgaridzie (Val di Sole).

Część bazy noclegowej zlokalizowana jest na pobliskiej Przełęczy Carlo Magno 1682 m n.p.m. odległej o ok. 1 km od centrum. Po nartach możliwość odwiedzenia licznych barów, kafejek, restauracji i sklepów, w centrum wydzielono strefę tylko dla pieszych. Ponadto dwie szkoły dla paralotniarzy, basen miejski w Spizzo ok. 10 km od Pinzolo, przejażdżki konne, spacery na rakietach.

Ski info

Tereny narciarskie: Długość tras: 115 km Wyciągi: 25
800-2423 m n.p.m. Trasy łatwe: 22 km - kabinowe: 5
Trasy średnie: 16 km - krzesełkowe: 16
Trasy trudne: 7 km - orczykowe : 4

Madonna-di-Campiglios ski map                                                  

Ceny karnetu

Pinzolo

ok. 130-150 euro/os. 6dni

 

Madona di Campiglio

ok. 190-220 euro/os. 6dni

Nasza grupa: