Najlepsze biuro podróży, wyjazdy letnie i zimowe
Corazziego 4 Warszawa mazowieckie 00-087 Polska

O firmie

Kilka słów o Invitatio


 

  1. Biuro Usług Turystycznych Invitatio powstało w 1990 roku. Posiada zgodę na działalność gospodarczą oraz wszystkie wymagane ustawowo ubezpieczenia i pozwolenia na prowadzenie działalności w zakresie organizacji imprez turystycznych. Wszystkie dokumenty są dla Państwa do wglądu w zakładce dokumenty.
  2. Invitatio jest członkiem założycielem regionalnej Warszawskiej Izby Turystyki, przez osiem lat czynnie działającym w zarządzie WIT. 
  3. Pracownicy biura podróży Invitatio są merytorycznie przygotowani do wykonywanych zadań - mają kierunkowe wykształcenie, posiadają uprawnienia pilotów wycieczek, przewodników miejskich lub terenowych, instruktorów zajęć rekreacyjnych i sportowych. Pracownicy dysponują niezbędnym doświadczeniem i wiedzą do tworzenia programów imprez turystycznych oraz energią do ich realizacji. Ogromne grono zadowolonych klientów jest potwierdzeniem profesjonalizmu jakim dysponuje nasz zespół. 
  4. Biuro podróży Invitatio plasuje się w sektorze małych przedsiębiorstw. Zatrudnia kilku pracowników oraz na stałe współpracuje z grupą 40-60 osób. Nasi pracownicy sprawnie tworzą oferty uwzględniające życzenia oraz możliwości finansowe naszych Klientów. Dzięki temu o każdej z ofert możemy powiedzieć, że jest "szyta na miarę". Rezerwację na nasze imprezy możecie Państwo składać za pośrednictwem swoich agentów turystycznych w całej Polsce, za pośrednictwem maila lub on-line na naszej stronie internetowej. Zapraszamy do kontaktu i sprzwdzenie naszej oferty. 
  5. W ciągu dwudziestu czterech lat działalności Biuro Podróży Invitatio zyskało wśród Klientów, Partnerów i Kontrahentów z branży turystycznej opinię dobrze i rzetelnie działającej firmy, dlatego zachęcamy wszystkich z Państwa do skorzystania z naszych usług.

 

 

Google+

 

 

Nasza grupa: