Najlepsze biuro podróży, wyjazdy letnie i zimowe
Corazziego 4 Warszawa mazowieckie 00-087 Polska

GALERIA

baner-galeria

Rzym

Przygotowaliśmy już kilkadziesiąt różnych wycieczek do Rzymu. Każda z imprez jest ciekawą przygodą i z każdej z nich wracamy szczęśliwi i bogatsi o nowe wrażenia.

Rzym to nie tylko zabytki światowej klasy ery antycznej, renesansu czy baroku. To także nowoczesne miasto, stolica dużego europejskiego kraju z milionem spraw i problemów.
Nas mniej interesują współczesne problemy miasta, dla nas Rzym ma walor uniwersalny, ponadczasowy.

Lubimy te enklawy zieleni na tle antycznych ruin. A że Rzym połozony jest na wzgórzach - z każdego z nich rozpościera się niezapomniany widok.


Turyści w Rzymie są zawsze mile widziani i czeka na nich wiele okazji na przeżycie niesamowitej przygody oraz możliwość odpoczynku przy filiżance kawy. Bo Rzym to nie tylko zabytki... to także wąskie, urokliwe, brukowane uliczki, setki knajpek na Zatybrzu i ...


... Citta del Vaticano: miasto-państwo, którego symbolika jest jednoznaczna i wymowna. Bo jeśli mówimy Rzym - mamy na myśli również i Watykan, nic dziwnego że nasze drogi prowadzą do tego mikroskopijnego państwa.

Wszędzie mnóstwo turystów z całego świata i tylko Marek Aureliusz siedzi na koniu i cierpliwie przygląda się każdemu z nich. Gdyby przemówił, cieszyłby się z magii, jaką posiada jego miasto.

Nasza grupa: